Печати

Продолжува караванот на СДУ

Вчера на ден 14.03.2015 година раководството на Социјалдемократската Унија оствари средби со граѓани во Општина Куманово и Општина Старо Нагоричане.

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.