Печати

СДУ им го честита празникот Свети Сава на сите срби во Република Македонија

Генералниот секретар на СДУ Маја Миловановиќ Михајловиќ во името на Социјалдемократската Унија им го честита празникот Свети Сава на сите срби во Република Македонија.

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.