Печати

Честитка на СДУ по повод Денот на независноста

Социјалдемократската Унија на сите граѓани на Република Македонија им го честита Денот на државноста 8 Септември, празник кој претставува остварување на една голема идеја, да се има своја држава.

Нека е честит и вековит 8 Септември! Нека е вековита Република Македонија!

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.