Печати

СДУ во Виница и Берово

Коалицијата За Подобра Македонија на ден 17.04.2014 година присуствуваше на митинзите во Виница и Берово. Иако временските услови не беа најповолни за реализација на активностите сепак митинзите беа масовно посетени и добро реализирани.

СДУ исто така продолжува со изборните активностите заедно со Коалицијата За Подобра Македонија во Скопските општини - Кисела Вода и Аеродром.

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.