Печати

Нов претседател во општинската организација на Ѓорче Петров

Социјалдемократската Унија продолжува со партиските активности. СДУ  ја известува јавноста дека во општинската организација Ѓорче Петров, е поставено ново раководство.За нов претседател е избран Дејан Дуковски.Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.