Печати

Ново раководство во општински организации на Карпош и Центар

Социјалдемократската Унија ја известува јавноста дека во општински организации на Карпош и Центар, е поставено ново раководство.

За нов претседател во општинската организација на Карпош е избран Иван Златановски Крем, а за нов нов претседател во општинската организација на Центар е избран Коста Илијевски.


 општина Центар

centar


општина Карпош

 

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.