Печати

Претседателство

1. Чедо Николовски

2. Маја Миловановиќ Михајловиќ

3. Венко Стомнароски

4. Мирослав Андревски

5. Александар Денковски

6. Кире Костов

7. Коста Илијевски

8. Даниела Ристиќ

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.