Печати

Надзорен одбор

  1. Радосава Зечевиќ Поповски

  2. Јасминка Милевска

  3. Горан Вељановски

  4. Јованка Гајдова

  5. Владо Спасовски

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.