Печати

Кризата на идентитет во левицата v.s. „системска кражба на гласови“ од десницата

Венко СтомнароскиПочитувани,

Инспириран од изјавите на левичарските лидери од СДСМ решив да изнесам некои мои сопствени видувања во оваа колумна за идентитетот на левицата во Македонија и „системската кражба на гласови“ како што убедува левицата.

Контакт инфо

Ул. 30 Бр. 45 Радишани - Бутел
1000 Скопје
Македонија 

Тел: 078 / 370 - 201
Email :
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.